Барај Барај Мапа

Wowow држач за тоалетна хартија со полица за мобилни телефони

долари39.99
Продадено:
35
Осврти:
0
 • Држач за тоалетна хартија од не'рѓосувачки челик модерен и стилски дизајн: Зачешланиот никел е завршен, одговара на практично со декор, обезбедува идеален начин за современ дизајн против отпечатоци.
 • Додава голема убавина и го намалува досадното чистење. Распоредот на вовлекување на горната полица помага да се спречат работите да не се лизгаат.

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

преносен држач за тоалетно ткиво 4010301 карактеристики:

1. Направен од дебел нерѓосувачки челик 304 со постапка на полирање во огледало, блеска и блеска Исчистете ја површината на лепилото. Подлогата треба да биде сува, без прашина, восок и маснотии. Обележете го посакуваното место на вашата ставка на површината за лепење пред инсталацијата. Подмачкајте го лепилото на задниот дел од Предметот. Отстранете ја заштитната слика на овој украс од предметот. Залепете го предметот на површината за лепење и потоа притиснете го приближно. 3-5 минути. Залепете го секундарниот лепак на предметот. Не го поместувајте предметот по инсталацијата. Пред употреба, почекајте најмалку 48 часа (прилично 3-5 пати) за темелно да се исуши лепилото.

1. Не е соодветно за насликани wallsидови, кредасти wallsидови, позадина или други меки површини.

2. Ако не сте сигурни дали нашиот производ е прифатлив за вашата површина или во случај да имате дополнителни прашања, контактирајте ги услугите на нашите клиенти.

3. Лепилото лесно може да се струже со нож кога е суво. Ве молиме почекајте го ова додека не се расклопите пред да се исуши лепилото бидејќи ќе се прелее.

4. Периодот на сушење е продолжен додека влажноста во просторијата е голема. Ве молиме почекајте 48 часа или повеќе пред употреба.

5. Двете страни можат да бидат инсталирани јавно

- Големина: 18cm * 19cm * 12cm

- Тежина: 680гр

- оптоварен капацитет: 9 кг

- Материјал: не'рѓосувачки челик

- Површина: измиен никел

- Методи за монтирање: само-затворање, монтирање на wallид

Испорака:

Држач за тоалетна хартија со полица

Густини и тајни за монтирање на wallидови

спецификации

SKU: 4010301 категории: , Тагови: ,

спецификација

Тежина

0.68 кг = 1.4991 lb = 23.9863 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X