Барај Барај Мапа

WOWOW Пролетна комерцијална црна кујна славина со распрскувач за претходно плакнење

долари148.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Амазон САД Амазон МХ

Практичен дизајн - Висока заоблена славина за вртење 360 ° обезбедува доволно простор за секоја задача во кујната - чистење, полнење, итн. Магнетна спојка за рака за да ја одржите стабилната глава за прскање и да спречите нејзино паѓање. Дизајн со една рачка прилагодлив за 90 °, лесен за контрола на температурата на водата и волуменот на проток во исто време.

Лесен за инсталирање - Инсталација со 1 или 3 дупки. Ние ви даваме детални инструкции, додатоци и алатки за инсталација, вклучително и плоча на капакот, 0.5 метри црево за вода од тукаи во гаранција за квалитет, ракавици и така натаму. Лесна инсталација сами без водоводџија.

2 режими на вода -Главата на распрскувачот пред плакнење нуди моќен спреј под висок притисок за да ги исфрли остатоците од храната, може да остане отворен само со едно притискање на рачката и нема потреба да го држите. Режим на пренос за полнење големи садови и тави за неколку минути. Тие можат да работат истовремено и да се ротираат околу 360 ° што го прави готвењето поефикасно.

Цврста конструкција од месинг -Тешките славини за полнење садови се изработени од врвен цврст месинг и тежат 9.7 Ibs. Месинг чешма за мијалник во кујна со мат црна завршница е 'рѓа, корозија, отпорна на протекување и обезбедува сигурност на вода и долг животен век.

Услуги на клиентите -Покриено со 90-дневно бесплатно враќање и 5-годишна гаранција. Доколку не сте задоволни со какви било прашања, слободно контактирајте не.

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

спецификација

Производител

точка Тежина

9.83 фунти

пакет Димензии

33.1 х 13.6 х 2.8 инчи

Боја

Мат црна

Заврши

Мат црна

материјал

месинг

Постапка за вградување

Единствена или три-дупка палуба

Број на дупки

1

Висина на плукање

7 инчи

Достигнување до излета

7.3 инчи

Поставување на рачката / рачката

право

Број на рачки

1

Рачка со материјал

Метал

Профил на приклучок

Плажа планина

Опис на гаранцијата

5-годишна ограничена гаранција

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X