Барај Барај Мапа

Лелека Одделни топли и ладни славини за кујна Хром

долари72.99
Продадено:
40
Осврти:
0

Обложена со хром, кујната тапа со страничен распрскувач има поголема цврстина.
Бидејќи е полирана, чешмата со топла и ладна вода има мазна и светла завршница.
Помалку е веројатно дека ќе се појават рѓа, се наведнуваат или се влошуваат со возраста.
Направени со лесна рачка за фаќање, квалитетни славини се против лизгање.
Главата за прскање во кујната тапа е хигиенска и не е лесна за акумулирање на мувла и бактерии.

Доставете до

Надвор од акциите

Поставете го чистиот и рационализиран изглед на кујната тапа 23118A4C дозвола за вртење од 180 степени со дополнителна предност на страничен распрскувач да ги исплати сите ваши потреби за чистење испорачува 1 8 галони во секунда
Едноставно чистење на распрскувачот Има 48-инчи долго црево со употреба на механизам што може да се повлече, што овозможува без напор маневрирање на подот на вашата кујна мијалник
Издржливост опремена со најдобра во индустријата керамички диск кертриџ за да добиете живот на употреба без капе
Издржлив изглед, се спротивставува на флекирањето и 'рѓата, задржете ја вашата кујна тапа да изгледа како нова употреба по употребата
Поставете поставување 4-дупка со 3 дупки со држач за палуби и дополнителен јаз за поставување страничен распрскувач
Квалитет поткрепен со долгогодишно искуство во производство на фитинзи за цевки
Wowow извезува кујна тапа во Јапонија, Германија, Америка, итн нашата компанија е специјализирана за производство на тапа од 2008 година. Нашата фабрика е сертифицирана за ISO 9001: 2015 систем за управување со квалитет

спецификација

Заврши

Chrome

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X