Барај Барај Мапа

WOWOW кружен пешкир прстен мат црно

долари19.99
Продадено:
2
Осврти:
0

Амазон САД Амазон МХ

 • Заштеда на просторMetal Метален прстен за крпи на wallид не бара многу простор и пријателски за мал простор. Дизајнот на тркалезниот агол е безбеден за деца.
 • °вонувачки прстен од 180 °Ring Завртениот прстен за пешкир со 180 ° со гумена машина може да замолчи при замавнување и да остане под секој агол, што е погодно за закачување крпи.
 • Модерен дизајнАтрактивната мат црна завршница создава едноставен и елегантен стил што ги надополнува другите додатоци за бањи. Отпорност на отпечатоци и отпорност на корозија.
 • ВисококвалитетенRing Тешкиот прстен за крпи е изграден од премиум нерѓосувачки челик 304, кој штити од корозија и 'рѓа. Материјалот од нерѓосувачки челик го прави издржлив.
 • Лесен за инсталирање】 Скриена завртка, држач за wallид. Сите додатоци за завртки ќе бидат вклучени во пакетот. Ако ви треба соодветниот држач за тоалетна хартија, побарајте Asin: B08KDP8QYF.

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

леле кружен прстен за крпи мат црна

леле кружен прстен за крпи мат црна

леле кружен прстен за крпи мат црна

леле кружен прстен за крпи мат црна

Чекори за инсталација:

 • Олабавете ги завртките и извадете го филмот
 • Означете ја позицијата на основата
 • Измерете го теренот и дупчете ги дупките
 • Порамнете го долниот дел и затегнете ги завртките
 • Инсталирајте го на филмот и затегнете со шестоаголниот клуч
 • Завршете ја инсталацијата

Пакетот вклучува:

 • 1 X прстен со црна крпа
 • 1 X Упатство за инсталација
 • 1 Хардверски пакет (транспарентно сидро, завртки за прислушување и клуч Ален)

спецификација

Тежина 0.36 кг
димензии × × 19 19 5.5 см
Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X