Барај Барај Мапа

WOWOW Замена на главата за распрскувач за кујнски тапа за машки конектор за G1 / 2

долари16.99
Продадено:
28
Осврти:
0

Амазон САД Амазон МХ

 • Забележете пред купувањето: САМО за G1/2 конектор (машко) (околу 2 см или 0.8 инчи), не е НПТ, не е универзален
 • Глава за прскање со три функции: Steam/Spray/Aquablade; Поток за полнење вода, спреј за силно миење, вода за отстранување на остатоците од храната
 • Сигурен квалитет: Пластика од инженерска класа (ABS) изработена и водечка завршница во индустријата, обезбедувајќи квалитет, отпорен на гребнатини и корозија
 • Лесно за чистење и инсталирање: Квалитетниот ABS аератор може лесно да се одврти со паричка, без тврда вода и вага, го одржува животниот стандард и стандардот за вода. Само треба да го одвртите оригиналниот и да го замените со нов
 • Гаранција, поддршка за корисници: Се нуди 2-годишна гаранција и навремена поддршка за корисници. Таа е покриена со ограничен поврат од 90 дена. Слободно контактирајте не ако имате какви било прашања

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

Воведување на интелигентен спреј, нова универзална глава за прскање со спреј H5003 за влечење, дизајнирана за лесно инсталирање во вашата сегашна кујна тапа. Се одликува со вкусен ергономски изглед со две алтернативи за заштеда на вода од 1.5 gpm на широк и спреј за проток.

Забележете пред да ја купите: оваа замена за глава на кујната тапа е едноставно за приклучок g1 / 2 (машки) (приближно 2 см или 0.8 инчи), не npt, не универзална Висок квалитет: главата за прскање во кујната е изработена од пластично инженерско ниво (апс) а исто така и склопот на неоперлен аератор, може да се искористи за многу долго време за време на секојдневната употреба, бранестата завршница на никел е анти-'рѓа без да останат отпечатоци од прсти.

Стил со 3 намени: вода со континуиран проток нуди непречен и нежен проток, без прскање; прскалката може да мие овошје или зеленчук со нежен поток против прскање, без оштетување; стилот на водата од аква сечилото / стилот на сечилото може да го избрише вашиот мијалник лесно и брзо со моќна сила.

Едноставен за чистење: висококвалитетниот апс-аератор може лесно да се одлепи со паричка, без тврда вода и скала, да ги одржува со вода и живот редовно

Гаранција, услуга на клиентите: Може да се најде двегодишна гаранција и услуга за клиентите. Тоа е обложено со 2-дневниот комплиментарен поврат.

спецификација

Тежина

0.5 кг = 1.1023 lb = 17.6370 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X