Барај Барај Мапа

WOWOW Пополнувач за тенџере Брусен никел

долари92.99
Продадено:
65
Осврти:
8

Амазон САД Амазон МХ

Дизајнот на Kitchenидот на кујната тапа остава многу контра простор за подготовка на работа, двојните споеви на оваа тапа и вртењето на 360 степени плус додаваат погодност да ги задоволат вашите жици од предводникот додека шпорет или готвач, а потоа да го измиете theидот.

Упатства за инсталација 2311200

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

WOWOW Пополнувач за тенџере Брусен никелWOWOW Пополнувач за тенџере Брусен никел WOWOW Пополнувач за тенџере Брусен никел

Купска славина 2311200 пати: Преклопување на славината за полнење тенџере, врвна месинг структура на телото на мијалникот, кујна кран со врвен одличен материјал, погоден како тава за готвење, јадење, кујна, двоен мијалник: вкусна површина (измиен никел), исклучителен квалитет, едноставна за миење , месинг со висока чистота и висококвалитетен месинг орев, моќен, без олово, отпорен на корозија. Материјал за тело: нерѓосувачки челик, трајно, здравје и безбедност на животната средина.

Пополнувањето на корпите за скоро било какви потреби за готвење никогаш не било полесно отколку користењето на филот за пупки.

Специјалното поставување на mountидот овозможува дополнителен простор во вашиот бројач, истовремено обезбедувајќи исклучителна предност.

Mountидна монтажа на тапа за полнење на тенџере: Современиот дизајн на филот за тенџере е спектакуларен.

Купа за мијалник на кујната со ПОГОЛЕМО ЦЕД НА ВРЕДНОСТА ВОДА: Една чешма тапа опремена со неоперлезен аератор дава постојан притисок и директно постојан проток на вода.

Кујна славина: ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА И 3 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА: Големината на конецот на оваа славина ќе биде 1/2 ″ NPS и може да биде опремена со приклучоци 1/2 ″ NPS во 1/2 ″ NPT конектори, користени само за ладна вода. Едноставно за поставување со употреба на шестоаголен клуч. Ве молиме контактирајте не доколку имате прашања.

спецификација

Тежина

3.49 фунти

пакет Димензии

X x 15.4 9.4 2.2 инчи

Боја

Брусен никел

Заврши

Бранеа

материјал

месинг

моделот

Комерцијална славина за мијалник / класична / 2 рачка

Постапка за вградување

Wallиден

Достигнување до излета

23.8 инчи

Тип на испирање

Режим на прскање

Поставување на рачката / рачката

Лево или десно

Рачка со материјал

месинг

Големина на преклопен нож

23.8 инчен

Опис на изведбата

Ладна вода

Профил на приклучок

Wallиден

Вклучени компоненти

Тапа за полнење тенџере / приклучок NPT; Аератор на Neoperl ABS; Додатоци за монтирање (германски најлонски сидро завртка за фишери)

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X