Барај Барај Мапа

WOWOW Собранието на подигачот за подигање

долари18.99
Продадено:
40
Осврти:
0

Амазон САД Амазон CA Амазон МХ

Stop Pop Drain Assembly Stopper се произведува во Кина. Во Производителот. Собранието на универзална постава за лифт на бања се вклопува во повеќето одводници за тоалетни мијалник.

Упатства за инсталирање на поправете го мозоци-стопер

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Едноставно за поставување: едноставно поставување од упатството, не се потребни алатки Широка примена: стандардна големина ни водовод, со прелевање одговара тоалетен мијалник со дијаметар на дупката за одвод 1-1 / 2 ”или 1-3 / 4 ″ Премиум материјал: изработен од висококвалитетен ABS материјал, може да ви послужи за многу долг момент.

Едноставна работа: притиснете на капакот за да притиснете и запечатите да се отворат

Изградба: Цврст месинг

Добра отпорност на корозија

капакот за одвод на мијалник X3001B нема да излезе Во поп-отворот за затворање на мозоци, најлесно може да се скрши калемот што отскокнува во капакот за одвод. Секој пат кога ќе се притисне и се појави, ќе има мала количина на абење и солза. Кога достигне одредено ниво, не може да се притисне. Ако не може да никне во текот на употребата, може да се појави дека бравата е блокирана од туѓо тело или може да има проблем со пружината. Метод на одржување: Ова треба да го замени калемот. Под нормални околности, се препорачува да се замени одводот. Менувањето на калемот е исто така многу проблематично.

спецификации

ККУ: X3001B категории: , Тагови: , ,

спецификација

Тежина

0.5 кг = 1.1023 lb = 17.6370 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X