Барај Барај Мапа

WOWOW Поп-ап дренажа стоп-стоп за црно црно

долари16.99
Продадено:
60
Осврти:
0

Амазон САД Амазон МХ

Прекрасен модерен дизајн, Совршена замена за одвод за стариот мозоци што се појавуваат, Добар отпор на корозија

Упатства за инсталирање на поправете го мозоци-стопер

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Овој мијалник во тоалетот Со копче на стилот Pop Pop Up Drain X3002B е изработен од оригинален и тежок цврст месинг. Фантастично за ваша сопствена керамика, стакло или дополнителни садови за капење во топла када, ресторан, влажен бар, одморалиште, ложа или друга деловна локација. Исто така е одлично за користење на куќата.

Издржлива конструкција на цврст месинг

Со прелевање одговара мијалник за бања со дијаметар на одводната дупка од 1-1 / 2 ”во 1-3 / 4 ″

Гума мијалник е многу подобро запечатување и многу повеќе траен

Во прилог со Упатството за поставување

спецификации

ККУ: X3003B категории: , Тагови: , ,

спецификација

Тежина

0.5 кг = 1.1023 lb = 17.6370 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X