Барај Барај Мапа

WOWOW Топката за миење садови за бања се исцеди со претекување

долари11.99
Продадено:
66
Осврти:
0

Амазон САД Амазон CA Амазон МХ

 • Мијалник за бања се појавува како резултат на воведувањето:
 • Конвенционални големини во САД цевки
 • Издржлива структура, изработена од цврст месинг.
 • Гума мијалник е многу подобро запечатување и многу повеќе траен
 • Лесно ракување со кликнување на капакот за да се запечати, кликнете повторно за да се испразни.
 • Поставувањето е малку комплексно, но нашата инструкција е очигледна.

Упатства за инсталирање на поправете го мозоци-стопер

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

детали за мијалник за мијалник за миење садови

[лесно поставување] секој може да стави во ѓубриво како резултат на едноставната структура, нема потребни алатки, задебелената и долготраен орев прават да се монтира со голи раце.

[премија супстанција] анти-експлозија и анти-пукање задебелена не'рѓосувачки челик, интегрално обликувана и лесна, без истекување на вода.

[без истекување вода] задебелена зачестена заптивка од силика-гел, не е потребна лепак, отпорност на оксидација и зацврстување на протекување.

[неверојатни завршувања] повеќеслојни завртки со четка никел, склопени да издржат секојдневно гребење, корозија и оцрнување.

спецификација

Тежина

0.5 кг = 1.1023 lb = 17.6370 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X