Барај Барај Мапа

WOWOW Не држач за хартија за вежба со дупчење Четкан никел

долари25.99
Продадено:
59
Осврти:
0

Амазон

Овој држач за тоалетна хартија задржува една ролна зачувана во мода и подготвена за употреба.

Диспензерот е директен за инсталирање на ормани или wallsидови и е најдобриот натпревар за помали бањи, половина бањи и простории за прав. Гостите ќе знаат точно каде да ја добијат ролната за ткиво во бањата. Отворената рака го прави напор за брзо заменување на ролна.

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

детали за дистрибутер за домашна тоалетна хартија 4010001:

Издржливи и безбедни - сите структури од не'рѓосувачки челик, обезбедуваат долг век на траење. Заоблен распоред на аголот, безбеден за употреба на децата.

Поддршка за детали - овој ролна за тоалетна хартија се снабдува со вишок 3м двостран лепак. Се користи кога се инсталирани решетки за хартиени крпи за да предизвикаат поместување или лизгање

Моќна применливост - лесен и дарежлив распоред Прифатливо за вашата бања, кујна, бања, бања, rv, автомобил за возење, кампер, може да има крпа, весник, итн. Столбот за пенкало го олеснува влечењето хартиени крпи

Атрибути - современ и едноставен изглед, одговара на повеќето големини на списокот со хартија, моќен распон на рацете од 5 инчи.

3м самолеплива лента - брзо и едноставно монтирање. Силна лепило и водонепропустливост. Не се потребни дупки за вежба. Отстранете го лесно без да остави трага. Може да контактирате со мудроста доколку ви треба помош за поставување.

спецификации

SKU: 4010001 категории: , Тагови: ,

спецификација

Тежина

0.3 кг = 0.6614 lb = 10.5822 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X