Барај Барај Мапа

WOWOW Матични славини во црна кујна

долари111.99
Продадено:
53
Осврти:
0

Имајте црна кујна славина со распрскувач и дозволете му на овој црн елф да ја истражува загатката на вашата кујна. Тоа е најдобро во воздржаност, смиреност и покажува воздух.

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Модерна кујна славина со распрскувач на распрскувач

Лесно се совпаѓа со повеќето мијалници: универзална славина од кујна за мијалници со соодветна големина и влезни цевки од 50 см (топло и ладно); висина на излив: 7.1 инчи, достигнување на изливот: 8.8 инчи
Лесно за инсталирање: повлечете и цревата за водоснабдување се пред-инсталираат во тапа за мијалник, завршете DIY како ветре, дополнителна плоча за палуби за инсталација од 1 или 3 дупки, можете да проверите за инсталација видео за повеќе детали
Лесен за употреба: СТРЕМ / СПРЕЈ / АКВАБЛАДА ВОДА, 3 режими на поставување исполнуваат разни потреби за миење, испирање, плакнење и чистење; дизајн со висок лак одговара на Neoperl ABS за да се спречи прскање; единствена лева рачка ја олеснува контролата на водата и температурата; оптимизиран систем за повлекување на тежината, направете ја главата за прскање секогаш да седи прецизно на прскање по употребата
Лесно се одржува: извонредната завршна црна боја нека биде валкана од површината, квалитетен излив од не'рѓосувачки челик и металната конструкција остануваат да траат многу години, месинг-јадрото и керамичкиот кертриџ можат да ги филтрираат минералите и да доведат добро, анти-експлозивно црево, не'рѓосувачки челик и месинг конекторот никогаш не е корозија
ЗАШТИТА НА ПАТЕНТ - Спуштете ја славината на кујната е 100% првичен дизајн и заштитен од патенти.
Отфрлањето на естетскиот замор ќе ви овозможи свеж вид, истакнувајќи ја вашата диспозиција и произведувате сјај на вашите очи.
ПАРИТЕ ПАРИТЕ - Изнесете распрскувач Светилка за кујнски мијалник со диспензер за сапун и индустриска конструкција од нерѓосувачки челик SUS 304, керамички кертриџ со повисок квалитет ги предаде тестовите за 500,000 циклуси
за да се осигураме дека ќе трае повеќе од десет децении, стандардниот капак на цинк од NSF, NSF, има повеќеслојно бранеа никел, цврсто PEX црево отпорно на температура.
Цената е доста фер и привлечна.
Па пакет со кутија и густ сунѓер, лифт гарантирано време, 7/24 поддршка на клиентите, 90-дневно бесплатно враќање. Ве молиме контактирајте со EMAIL❤service@wowowfaucet.com

спецификација

Тежина

4.34 фунти

пакет Димензии

X x 21.4 11.1 2.8 инчи

Боја

црна

стил

Современа

Заврши

Chrome

материјал

Не'рѓосувачки челик / легура на цинк / месинг

моделот

стандард

Извор на енергија

Хидрауличен погон

Постапка за вградување

Монтажа на палуба со една дупка

Кол

1

Висина на плукање

6.9 инчи

Достигнување до излета

8.8 инчи

Тип на испирање

Три режими: Режим на поток / Режим на прскање / Режим на движење

Рачка со материјал

нерѓосувачки челик

Вклучени компоненти

Славина за кујнски мијалник; 50 см црева за топла и ладна вода; Повлечете распрскувач надолу; Палуба плоча; Додатоци за монтирање

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X