Барај Барај Мапа

WOWOW мат црна кујнска славина со една дупка со распрскувач

(4 customer reviews)
долари63.99
Продадено:
65
Осврти:
4

Амазон САД Амазон CA Амазон МХ

 • Флексибилна славина за кујна】Црната славина за миксер за кујна WOWOW располага со црево за извлекување од 1.5 m PX за проширување на површината за перење. Вртливите изливи со висок лак за 360° го прават готвењето поефикасно и хигиенски. Кран за кујнски миксер со една рачка може да ја контролира температурата на водата и протокот на вода во исто време.
 • 2 режими Извлечете ја славината за кујна】СТРИМ И ПРСКИ. Режимот за стабилно и без прскање носи одлична погодност за полнење на тавите и тенџерињата. Моќниот режим на прскање ги чисти садовите и темелно го плакне вашиот мијалник. Обезбедуваме и опционален ОГРАНИЧЕН МОДЕЛ и брзината на проток е 1.8 GPM по употреба.
 • Заштитете го вашето здравје】Еколошкото 304 црна чешма за миксер од нерѓосувачки челик и навртката BRASS, обезбедува безбедност на водата и долг животен век. Матна црна површина, извонредна завршница, ретро стил, обезбедена е издржливост на славината за кујнски мијалник, некорозија, не 'рѓа, против гребење.
 • Лесен за инсталирање】Претходно инсталираното црево за вода и дизајнот за брзо поврзување, ви помагаат сами да го инсталирате за 25 минути без водоводџија. 3/8“(9/16”) американски стандарден конектор за црево, доаѓа со адаптери G1/2, погоден за аголни вентили G1/2 или 3/8.
 • Гаранција, поддршка за корисници】 Пакет за бунар со кутија и дебел сунѓер. Крановите за кујнски мијалник WOWOW се покриени со 5-годишна ограничена гаранција и 90-дневен ограничен поврат. Инсталација со 1 или 3 дупки од 10 инчи, опционална DECK PLATE вклучена во пакувањето.

забелешка: Производите со електрични приклучоци се дизајнирани за употреба во САД. Приклучоците и напонот се разликуваат меѓународно и овој производ може да бара адаптер или конвертор за употреба во вашата дестинација. Ве молиме проверете ја компатибилноста пред да купите.

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

WOWOW Матна црна славина за кујна со една дупка со распрскувач Опис

спецификација

Тежина

5.1 фунти

Димензии на производот

X x 21.46 11.22 2.56 инчи

Боја

Мат црна

Заврши

Мат црна

материјал

нерѓосувачки челик

Постапка за вградување

Монтажа на палуба со една дупка или со три дупки

Проток

1.8 литри по минута

Број на дупки

1

Висина на плукање

7.8 инчи

Достигнување до излета

9.2 инчи

Поставување на рачката / рачката

Лево десно

Број на рачки

1

Вклучени компоненти

Кујна кран, плоча за палуба, додатоци за монтирање

Опис на гаранцијата

5-годишна ограничена гаранција

 1. A *** y-2021 05 13-
  Мароко

  Само фантастично! Ја сакам мат-црната боја, одлично изгледа со нашиот врв на контра. Инструкциите за инсталација имаа фотографии во боја што го олеснуваа разбирањето. Никогаш не инсталирав славина, но немав проблем, нема протекување! Мојот сопруг беше многу изненаден што можам да го направам тоа без помош.
  Водата излегува многу брзо. Главата што може да се повлече работи толку добро што не ми се верува дека чекав толку време да ја заменам постојната славина.
  Цената беше неверојатна. Нема да ви биде жал со оваа набавка !!

 2. A *** n2021.05.13
  Мароко

  Јас сум многу задоволен од оваа славина со оглед на тоа колку беше прифатлива. Инсталирањето беше многу лесно и славината дојде со се што е потребно за инсталација. има добро црево за распрскувач и тежината го одржува соодветно на своето место. Би било убаво кога би имало магнет помеѓу распрскувачот и телото на славината, но тој останува на своето место, без оглед кога е повлечен. Ова би му го препорачала на пријател.

 3. w *** o-2021 05 13-
  Мароко

  Сакам loveубов loveубов оваа славина! Беше супер лесен за инсталирање, траеше само 5 минути откако ја извадив старата славина. Најтешкиот дел за инсталирање е отстранување на претходниот. Упатствата беа јасни, ми се допаѓаше што имаше илустрација за секој чекор. Мојата кујна веднаш беше надградена и јас сум супер задоволен од оваа набавка! Беше многу прифатливо, се чини дека е квалитетно, сакам мат финиш. Пазете се, отпечатоците од прсти се повидливи, но лесно се бришат. Дојде спакувано убаво и порано од очекуваното. Ништо негативно да кажам за овој производ, веќе им препорачав на уште двајца и двајцата го купија.

 4. B *** s2021.12.21
  Мароко

  Бев загрижен за квалитетот на славината бидејќи цената беше околу 1/3 од цената на попознатите брендови. Единицата е добро конструирана. Механизмот го прави склопот цврсто фиксиран на работната површина. Кога првпат се вклучи, топлата вода едвај течеше. По отстранувањето на проблеми, најдовме цевка за снабдување со топла вода која беше делумно извиткана каде што влезе во славината. Неколку прашања може да станат проблеми. Не сум сигурен дали линијата за снабдување може да се замени бидејќи тие „исчезнуваат“ влегувајќи во главниот склоп на славината. На крајот на славината не се видливи фитинзи. Исто така, не најдовме информации за тоа како да се справиме со проблемите со касетите. Веб-страницата wow wow наведува резервни делови, но не се споменува кертриџот. Во документацијата не е идентификуван и патрон. Во пакетот беа вклучени три неозначени гумени подлошки кои може да бидат корисни за одржување на единицата.
  Уредот изгледа одлично и функционира како што се очекуваше.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X