Барај Барај Мапа

WOWOW Мат црна кујна миксер Допрете

долари59.99
Продадено:
65
Осврти:
3

Црната тапа од висока класа спречува отпечатоци од прсти и дамки од вода и ја прави кујната да изгледа почиста.

Амазон САД

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Врска со миксер за високи кујни, Допрете мат Црна црна EVE-0071 ја прави вашата кујна да работи поудобна, лесна за усогласување со повеќето тоне. Користењето на должина на цревото од 20 инчи може да достигне подалечен опсег, со што вашата дневна работа ќе биде попогодна. Два различни режими на излез, режим на прскање и режим на проток, за да ја изберете вистинската ситуација. Инсталацијата е едноставна, а производот има положено NSF 61-9 сертификација, заштитувајќи ја вашата безбедност и здравје, и осигурувајќи дека скоро и да нема ослободување на олово за време на употреба. Насликаната кујна тапа ви овозможува брзо и лесно да ги избришете акумулираните калциум и вар, без да користите хемиски средства за чистење.

спецификација

Тежина

5.1 фунти

Димензии на производот

X x 21.46 11.22 2.56 инчи

Боја

Мат црна

Заврши

Мат црна

материјал

нерѓосувачки челик

Постапка за вградување

Монтажа на палуба со една дупка или со три дупки

Проток

1.8 литри по минута

Број на дупки

1

Висина на плукање

7.8 инчи

Достигнување до излета

9.2 инчи

Поставување на рачката / рачката

Лево десно

Број на рачки

1

Вклучени компоненти

Кујна кран, плоча за палуба, додатоци за монтирање

Опис на гаранцијата

5-годишна ограничена гаранција

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X