Барај Барај Мапа

WOWOW Миксер за мијалник за кујна Допрете Извлечете спреј измазнет никел

долари88.99
Продадено:
106
Осврти:
54

Амазон САД    Амазон CA

Создадена за оние кои сакаат идеална мешавина на современ дизајн, функционалност и апсолутен квалитет, wowow Колекцијата на тапа вклучува извонреден модерен стил со вистинската рачка на рачката. Дизајнот на лакотниот лак на тапа на кујнски мијалник обезбедува безвременски и прекрасен изглед. Додавање на бранеста никел финиш што ја збогатува нејзината чиста, минималистичка форма и чист дизајн. Фантастичен додаток на вашата моментална кујна!

Упатства за инсталација 2311601

Доставете до

Надвор од акциите

WOWOW Миксер за мијалник за кујна Допрете Извлечете спреј измазнет никел WOWOW Миксер за мијалник за кујна Допрете Извлечете спреј измазнет никел WOWOW Миксер за мијалник за кујна Допрете Извлечете спреј измазнет никел

Уникатен стил: Спајт тапа за кујната 2311601-четкана никел како Дополнителен мијалник, Фондацијата е тесна на врвот и Широка на Базата, овој распоред избегнува губење при вртење, а исто така и Прилично половината Точка на тапа за мијалник на кујната е многу по вкусна , Обезбедете ја вашата кујна неколку финеси

3 режими на поставување: Комплетен / проток / спреј, протокот со силна сила може брзо да го наполни пупчето, да ги измие аглите на секој мијалник, да го испушти прстенот со помош на непречен и континуиран проток за да мекото овошје и зеленчук, а исто така и паузата ја запира водата кое било дадено време за зачувување на вода, корисност и заштеда на енергија
Висок квалитет: чешмите со четки со никел од никел имаат метален конектор за тостер Изработени од високи Одлични месинг, осигурувајќи дека стандардот на водата без минерали и води да добие сигурна вода, лакотната кујна од цинк од не'рѓосувачки челик гарантира моќна, отпорна на корозија и трајни способности
Поголема површина за миење: Кујна мијалник за миење садови со 1.5 m (целосна должина) PX цревото обезбедува поголема површина за миење, совршена за функционирање на двојниот мијалник, оваа тапа на мијалник е најдобриот помошник за извршување на повеќекратно функционирање!

Предности на една дупка се повлече кујната тапа полиран никел

Влечената тапа е бесплатна и мазна и може точно и лесно да се врати во првобитната положба без разлика каде е истегната. Вклучувањето на тапа може да се префрли помеѓу режимот на вода за туширање и режимот на излезност на водата по желба, многу висок крај. Едноставен за работа, земајќи го предвид секое место што сакате да го испуштите.

спецификација

Тежина

2 кг = 4.4092 lb = 70.5479 мл

пакет Димензии

X x 22 11.1 3 инчи

Боја

Брусен никел

Заврши

Бранеа

материјал

нерѓосувачки челик

Извор на енергија

Хидрауличен погон

Постапка за вградување

Поставено на површината

Должина на цревото

50 центиметри

Висина на плукање

7.8 нозе

Достигнување до излета

9 нозе

користење

Комерцијален / станбен

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X