Барај Барај Мапа

WOWOW кујнски славини со распрскувач спреј, мат црн нерѓосувачки челик

долари69.99
Продадено:
14
Осврти:
2

Амазон САД Амазон МХ

 • АГРАДИРАЈТЕ ГО ВАШИОТ ИВОТ КУЈНА - Тапа за мијалник со висок лак се врти за 360 ° и се одликува со црево за извлекување PX од 1.5 m, што ја проширува областа за перење и го прави готвењето поефикасно. Интегрираната кујна со една рачка е полесно да се прилагоди протокот на вода и температурата.
 • ГРИАЈТЕ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ - Фали куќиште од не'рѓосувачки челик 304 и цврсто месинг-јадро, оваа еколошка кујна од славината ја извлекува сертификатот за ЦЕЦ и гарантира безбедност на водата. Мат црната површина се спротивставува на 'рѓа, отпечатоци од прсти, корозија и лесно се чисти со крпа за чист, елегантен изглед.
 • 3 режими на прскање на главата - Пауза / тек / спреј. Режим на стабилен проток за полнење вода (стапка на проток: 1.5 GPM), моќен спреј за силно чистење и испирање (проток: 1.7 GPM) и пауза за да се избегне прскање во мултитаскинг. Вградениот аератор на АБС обезбедува непречен проток на вода додека заштедува вода до 50%.
 • ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ - Пред-инсталираните црева за вода помагаат да инсталирате сами во рок од 20 минути без водовод. Ние исто така снабдуваме плоча со палуба од 8 инчи (одговара на мијалник од 1 или 3 дупки).
 • ДОВЕРЕНА 5-ГОДИНА ГАРАНЦИЈА - Пакет пакет со кутија и дебел сунѓер. Овде, на WOWOW, ние се гордееме со квалитетот на нашите кујнски славини, поради што инсталацијата е лесна, деловите се изработени од квалитетни материјали и секоја нарачка доаѓа со политика за враќање од 90 дена.

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

wowow кујни славини со повлечете надолу распрскувач мат црн нерѓосувачки челик

wowow кујни славини со повлечете надолу распрскувач мат црн нерѓосувачки челик

wowow кујни славини со повлечете надолу распрскувач мат црн нерѓосувачки челик

wowow кујни славини со повлечете надолу распрскувач мат црн нерѓосувачки челик

спецификација

точка Тежина

5.19 фунти

пакет Димензии

21.34 * 11.1 * 2.83 инчи

Боја

Мат црна

Тип на завршна обработка

Мат црна

материјал

нерѓосувачки челик

Постапка за вградување

Монтажа на палуба со една дупка или со три дупки

Проток

1.8 литри по минута

Број на дупки

1

Висина на плукање

7.5 инчи

Достигнување до излета

8.8 инчи

Поставување на рачката / рачката

Лево десно

Број на рачки

1

Рачка со материјал

Метал

Вклучени компоненти

Кујна кран, плоча за палуба, додатоци за монтирање

Опис на гаранцијата

5-годишна ограничена гаранција

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X