Барај Барај Мапа

WOWOW Конектор за распрскувач на славина од кујната G1 / 2 конектор

долари15.99
Продадено:
0
Осврти:
0

 Амазон САД Амазон CA Амазон МХ

  • Распрскувачот има атрибути на корозија, гребнатини и слаби имунитет, кои можат да се користат подолго време. Совршено за употреба на ресторан, одморалиште и развој на домови.

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката
ИЗВЕСТУВАЕ пред да купите:Оваа глава на кран 5001 е САМО за конектор G1 / 2 (МАШКИ) (околу 2 см или 0.8 инчи), не е NPT, не е универзален
ВИСОК КВАЛИТЕТ: Замената на главата на славината во кујната е изработена од инженерска пластика (ABS) и конструиран аератор од Neoperl, може да се користи подолго време за време на секојдневна употреба, завршувањето на четканиот никел е против 'рѓа и не остануваат отпечатоци.
3 РЕEИМ НА ФУНКЦИЈА: Водата со постојан проток обезбедува непречен и благ проток, без прскање; прскалката вода може да исчисти зеленчук или овошје со благ проток на прскање без оштетување; режимот на вода со аква-нож / режимот на сечилото може да ги избрише вашите мијалници лесно и брзо со силна сила.
ЛЕСНО ЧИСТЕЕ:Аераторот со висок квалитет на ABS може лесно да се одврти со паричка, без тврда вода и вага, ги одржува животниот век и стандардот на водата
Гаранција, поддршка на клиентите: Се нуди 2-годишна гаранција и поддршка на клиентите. Опфатен е со 90-дневно бесплатно враќање.
Сигурноста е нагласена преку структурата со средства за издржлив винил, додека се завршува со современа и сјајна завршна четка од никел
Издржлива структура - издржливата пластична конструкција нуди сигурни перформанси со користење на четкање на никел за да издржи 'рѓа или корозија.

спецификација

Тежина

0.5 кг = 1.1023 lb = 17.6370 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X