Барај Барај Мапа

WOWOW Глава за распрскувач на чешми со тапа G1 / 2 Брусена никел

долари16.99
Продадено:
73
Осврти:
0

Амазон САД Амазон CA Амазон МХ

кујнски чешми Преглед на главата за прскање: Брусирана технологија на никел-затегнат распрскувач што содржи PVD четка за никел со длабочина на облога на никел е 10.0 μm, што може да биде 5.0 мм генерално, на кои им е потребно помалку чистење и сјај повеќе со тоа што ќе се спротивстават на дамките на вода, отпечатоци од прсти и згаснуваат .

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Известување пред да купите: таа глава за прскање 2660003 е едноставно за конектор G1 / 2 (МАШКИ) (приближно 2 см или 0.8 инчи), не npt, не универзална

Висок квалитет: главата за прскање на славината од кујната е изработена од инженерска пластика (апс) и, исто така, составен неоперл-аератор, може да се користи подолго време за време на секојдневната употреба, завршениот финиш на никел е против 'рѓа без да останат отпечатоци од прсти.

Два режима на работа: вода со континуиран проток Нуди нежен и нежен проток, нема цртичка; Водата со прскање може да мие овошје или зеленчук со нежен проток против прскање без никаква штета Едноставно да се мие: аераторот за апс апсолутни квалитети може лесно да се исчисти со прст, да нема повеќе цврста скала и вода, ги одржува редовните употреби на вода и живот

Гаранција, услуга за клиенти: Може да се најдат 2-годишна гаранција и услуги на клиентите. Обложено со 90-дневно бесплатно враќање.

спецификации

SKU: 2660003 категории: , Тагови: , ,

спецификација

Тежина

0.5 кг = 1.1023 lb = 17.6370 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X