Барај Барај Мапа

WOWOW Глава за прскање на кујната тапа G1 / 2

долари15.99
Продадено:
76
Осврти:
0

Амазон САД

Делови за замена на млазницата за чешми, не универзални, САМО за G1 / 2 конектор, четка никел, методот на инсталација може да се обезбеди по купувањето

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Wowowfaucet обезбедува палета на глави за прскање кујнски славини H5002 за надградба на сопствената славина. Адаптивни, фиксни, млазници за специјализација - имаме сè. Со светски дизајн, привлечен крај и вклучување на многу производители, уверени сме дека ќе најдете соодветност со вашите моментални карактеристики.

ЗАБЕЛЕШКА пред купување: Оваа замена на главата на кујната тапа е САМО за G1 / 2 конектор (MALE) (околу 2 см или 0.8 инчи), не НПТ, не универзален

Ум за прскање за спасување вода - ергономскиот распоред е опремен со 1.5 gpm заштеда на вода

спецификација

Тежина

0.5 кг = 1.1023 lb = 17.6370 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X