Барај Барај Мапа

WOWOW 5 Поставете рачна туш глава за висок притисок, 3.5 инчи четка за никел за туширање со црево од 59 инчи

долари29.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Амазон САД

 • Современ дизајн】 Оваа рачна глава за туширање со идеална рамнотежа и тежина во раката, ергономски дизајн овозможува супериорна удобност и леснотија на користење. Уметно извајаното лице со спреј открива едноставни, архитектонски форми кои ги надополнуваат современите и минималистичките бањи.
 • 5 Функции за прскањеHead Главата за туширање има 5 опции за прскање, вклучувајќи дожд, пулсирачка масажа, спреј за напојување, дожд+пулсирачка масажа, дожд+спреј за напојување. 5 различни поставки создаваат ефект на зголемување на притисокот за крајното доживување со туширање дури и при низок притисок. Погоден е за капење деца, миење миленичиња и чистење на бања, итн.
 • Лесно за чистење и млазници против затнување】 Млазниците за прскање ја покриваат целата површина на главата за туширање, 40 квалификувани флексибилни гумени млазници за само-чистење и 18 млазници ABS, овие млазници за чистење со триење со триење за лесно чистење и спречување на таложење на вар.
 • Премиум материјалPremium Четка со никел обложена со премиум ABS туш, држач и ПВЦ црево, што го прави издржлив, отпорен на 'рѓа, отпорен на избледување, се спротивставува на отпечатоците од прсти и дамките од вода. Заграда со можност за вртење со 360 ° за прилагодување на аглите и насоките по потреба. Двојни цврсти навртки од црево од месинг за сигурна врска без протекување.
 • лесна инсталација】 Нема потреба да повикувате водоводџија, само една рака затегната врска за неколку минути, едноставно следете ги инструкциите чекор по чекор. Работа со сите стандардни навојни цевки G1/2 ”. Забелешка: Нормално е да го слушнете гласот кога го тресете, бидејќи има коло во главата за туширање што помага да се произведе вода за масажа подобро.
 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

Леле со висок притисок, рачна туш глава, четкана никелска глава за туширање со цревоЛеле со висок притисок, рачна туш глава, четкана никелска глава за туширање со црево

Леле со висок притисок, рачна туш глава, четкана никелска глава за туширање со црево Леле со висок притисок, рачна туш глава, четкана никелска глава за туширање со црево

спецификации

ККУ: H5010 категории: ,

спецификација

Производител

Леле

точка Тежина

1.55 фунти

пакет Димензии

9.49 х 6.42 х 3.19 инчи

Боја

Избришан никел

стил

Современа

Заврши

Четкани

материјал

Четка со никел обложена премиум ABS, ПВЦ црево

Облик

Круг

Постапка за вградување

Монтиран на ид

Кол

1

користење

Комерцијален / станбен

Вклучени компоненти

Рачна глава за туширање x 1, држач x 1, резервни гумени подлошки x 2, тефлонска лента против истекување x 1, црево за туширање x 1, упатство за инсталација x 1

Батериите се потребни?

Не

Опис на гаранцијата

Сосема нова ставка. Ограничена 1 година гаранција

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X