Барај Барај Мапа

WOWOW Носител на owидот на држачот на крпи од златна хартија

долари17.99
Продадено:
51
Осврти:
0

Амазон САД

 • држач за тоалетна хартија од бранеа, користете ја оваа свежа површина на wallидот за време на вашиот дом, со што вашиот дом изгледа помалку затнат.
 • Цврста метална конструкција, sus304 нема да 'рѓосува
 • Дебел дизајн, висок квалитет, скриени завртки
 • Наредете и зголемете на еден едноставен чекор

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

Нудејќи класични елементи за дизајн со помош на потценети детали, овој златен држач за тоалетно ткиво 4020001BGD се вклопува заедно со вашиот тоалет за да направите траен мода. Завршениот златен месинг заврши е светла и пријатна за безвременско.

Направен е од нерѓосувачки челик со врвен степен 304, со дополнителен материјал хром / никел од 18/10 за заштита од 'рѓа и корозија.

Скриените завртки прегрнуваат германски најлонски сидро на германската фишер, без оштетување на wallидот поставен, лесен за инсталирање, не може лесно да се спари со вас украсување на тоалетот (вклучен е целиот монтажен хардвер); 3-годишна гаранција

Економична стока - позитивен трошок за висококвалитетно решение, совршен избор за вашата бања.

Едноставен за поставување и вклучен хардвер.

спецификации

ККУ: 4020001BGD категории: , Тагови: , ,

спецификација

Тежина

0.5 кг = 1.1023 lb = 17.6370 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X