Барај Барај Мапа

WOWOW Стан кујнски тапа Брусен никел

долари43.99
Продадено:
62
Осврти:
0

Амазон САД Амазон CA Амазон МХ

Купете модерна квадратна кујна тапа на линија, 3-годишна гаранција, бесплатен превоз!

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

49 кујнски славина стан
49 рамен кујнска славина 1 49 рамен кујнска славина 2 49 рамен кујнска славина 3

Квадратната модерна кујна тапа 2312301 додава удобност и перформанси на прстите на вашата кујна или кујна.
Квадратната современа кујна тапа е изработена од високо квалитетен 304 степен нерѓосувачки челик, четкан нерѓосувачки челик со 3-годишна гаранција за живот.

Само чешми за мијалник за мијалник за кујна за поголема разноврсност.
Brushed NickelConstruction која обезбедува трајност и подолг живот.
Вклучувајќи хардвер за монтирање, црева за топла и ладна вода, стандардна големина на САД.
Информации за детали за производот:

ВИСОКО ПРИГОВОР: тапа со екстра висока славина обезбедува стабилен проток на вода во елегантна форма, нема повеќе прскање, со што миењето е поефикасно со доволно висина, имитирајќи го движењето на водата во природа
OTЕШКИ И СТУДЛИ ДВОЛИ РЕДИЦИИ: обезбедени линии за снабдување со топла и ладна славина, единствената лост може лесно да ги контролира температурата и волуменот, правејќи ја работата побрзо и поефикасно
ПОВЕЕНА ПОВЕЕ НИКЕЛНА ПОВРШИНА НИКЕЛ: секоја педа славина цврсто запечатена, исклучителната површина со четка никел може да спречи корозија, нечистотија, да се спротивстави на секојдневната нула, да остане убава
ЦЕЛОСКИ МАТЕРИЈАЛ: Цврсти материјали од не'рѓосувачки челик обезбедуваат долг животен век и квалитет на не-рѓа, без корозија
3-годишна гаранција, 24/7 Поддршка за клиентите: ограничена гаранција за протекување, капе, пауза и дефекти на финишот, опфатена со и 90-дневно бесплатно враќање, ВЕ МОЛИТЕ КОНТАКТ EMAIL❤service@wowowfaucet.com

 

 

 

 

спецификација

Производител

Леле

точка Тежина

3.34 фунти

пакет Димензии

X x 12 8.6 2.9 инчи

Боја

Брусен никел

стил

Водопад

Заврши

Бранеа

материјал

нерѓосувачки челик

моделот

Водопад Модерен дизајн

Постапка за вградување

Поставено на површината

Рачка со материјал

Метал

користење

Комерцијален / станбен

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X