Барај Барај Мапа

Кекс керамички дискови WOWOW, славина, керамички за вентил за мешалка за вода замена со една рачка, кујна, вентил 35мм

долари19.99
Продадено:
3
Осврти:
0
  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Керамичкиот вентил обезбедува перформанси без капе за непречено вртење. Без олово, заштитувајќи го вашето семејство!
Надградете ја славината и вашата бања ќе биде фантастична!
оригинални додатоци на WOWOW, универзална големина за сите кран со рачка на синхел
Надминете ги стандардите за долговечност во индустријата

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X