Барај Барај Мапа

WOWOW Црево за конектор на тапа

долари9.99
Продадено:
43
Осврти:
0

Амазон САД Амазон МХ

 • плетенка водоводни линии ги има следниве карактеристики
 • Силен месинг конектор обезбедувајќи издржливост и квалитет
 • плетенка најлон надвор
 • m10 машка брод за мијалник со брод. Одговара на повеќето чешми за мијалник на бродот

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

Опис на линиите за водоснабдување на мијалник за кујна:

Компатибилен со славина од големина од 4 инчи и 8 инчи, за употреба на топла и ладна вода.

cUPC сертифицирани линии на tucai: плетена најлонска надворешна површина, PX внатрешно црево, месинг двоглава навртка, цврст месинг приклучок.

Детали за големина: G1 / 2, 9/16, 500 mm во должина, 11 mm во дијаметар на конекторот.

Лесна инсталација: цврст приклучок за месинг, лесен за инсталирање со рака или клуч во минута.

5-годишна гаранција, услуга за клиенти: Се нуди 5-годишна гаранција и поддршка на клиентите. Опфатено е со 90-дневно бесплатно враќање. ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАТЕ EMAIL❤service@wowowfaucet.com

Компанијата веќе долго време се фокусира на развој на нови технологии во индустријата за цевки и постојано воведува нови производи за да ги задоволи потребите на клиентите во различни индустрии. Таа стана лидер во индустријата со првокласен квалитет, услуга од прва класа, управување со прва класа и технологија од прва класа.

спецификација

Тежина

0.12 кг = 0.2646 lb = 4.2329 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X