Барај Барај Мапа

WOWOW Конектор за тапа на црево Машки женски

долари10.99
Продадено:
28
Осврти:
0

Амазон САД

конекторите за водоснабдување на чешмата се лесни за инсталирање и лесно можат да се ракуваат од едно лице. Вградениот вентил против одвод е цврст и не е лесен за деформација.

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Плетен опис на водна линија:

Погоден за славина од басен и кујна, за употреба на топла и ладна вода.

cUPC сертифицирани tucai линии: плетенка најлон надворешна површина, PX внатрешно црево, месинг со двојна глава, цврст конектор за месинг.

Стандардна големина на САД: M10 * 1, 9/16, 500 mm / 19.7 инчи во должина, 11 mm во дијаметар на конекторот, добро и цврсто пакување за да се обезбеди квалитет

Лесна инсталација: цврст приклучок за месинг, лесен за инсталирање со рака или клуч во минута.

5-годишна гаранција, услуга за клиенти: Се нуди 5-годишна гаранција и поддршка на клиентите. Опфатено е со 90-дневно бесплатно враќање.

ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈ EMAIL❤service@wowowfaucet.com

Квалитетот е навистина многу добар, бојата е чиста и убава, изгледот е удобен, а пакувањето е атмосферско. Копчињата се мазни, прилично дебели, фини изработки, без плескавици, добар сјај, мал и исклучителен дизајн, а дизајнот е многу добар Уметничките дела изгледаат релативно високи. Капакот за завртки е опремен со бустерна рачка, што е особено погодно за инсталирање. Може да се затегне без клуч, што е многу лесен за корисниците!

Цревата за кујната тапа генерално треба прво да ги поправат деловите од тапа со гумени влошки, да ја прободете водата-ладна дупка одоздола до дното, а потоа користете шуплива прирабница за да ја затворите чешмата на тапа на дното на тапа на стрелките на часовникот и стрелките на часовникот Врската е силна и цврста, а потоа зашрафете го крајот на цревото во правец на стрелките на часовникот до конекторот на дното на тапа.

спецификација

Тежина

0.12 кг = 0.2646 lb = 4.2329 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X