Барај Барај Мапа

WOWOW Четка за никел со висок притисок со двојна глава за туширање со рачно и 59 ″ црево

долари49.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Амазон САД

Премиум материјал -Четка со никел обложена со премиум ABS туш, држач и 59 ″ ПВЦ црево за туширање, отпорност на висока температура, без боја на прсти и потрајни. Двојни цврсти навртки од црево од месинг за сигурна врска без протекување.

Единствен 3-насочен дизајн за пренасочување на вода -Пренасочувачот на вода во 3 насоки со навртка против брави за вртење го олеснува префрлањето од туш во туш за раце или истовремено користење на двете глави за туширање. Исто така, се одликува со вградена рачка за туширање со можност за вртење со 360 ° за надморска употреба и складирање.

Секоја туш кабина има 7 поставки - 4.5 инчен систем за двојни глави за туширање, вклучен рачен туш за глава и глава за туширање при врнежи. Секоја глава за туширање под висок притисок има 7 поставки, дожд, пулсирачка масажа, СПА масажа, спреј за напојување, дожд+СПА масажа, дожд+пулсирачка масажа и заштеда на вода. Можете да изберете од 48 целосни и комбинирани модели на проток на вода.

Лесно за чистење и млазници против затнување -Млазниците за прскање ја покриваат целата површина на главата за туширање, секој туш има 58 квалификувани флексибилни гумени млазници за самочистење и 14 ABS млазници, овие млазници за чистење со триење за триење за лесно чистење и спречување на таложење на вар.

лесна инсталација -Нема потреба да повикувате водоводџија, само три врски за рака за неколку минути, едноставно следете ги инструкциите чекор по чекор. Работа со сите стандардни навојни цевки G1/2 ”. Забелешка: Нормално е да слушате глас кога го тресете, бидејќи има коло во главата за туширање што помага да се произведе вода за масажа подобро.

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

wowow четка никел двоен чешел за чешла со туш со висок притисок со рачен

wowow четка никел двоен чешел за чешла со туш со висок притисок со рачен

wowow четка никел двоен чешел за чешла со туш со висок притисок со рачен

wowow четка никел двоен чешел за чешла со туш со висок притисок со рачен

wowow четка никел двоен чешел за чешла со туш со висок притисок со рачен

спецификации

ККУ: H5011 категории: ,

спецификација

Производител

Леле

точка Тежина

2.6 фунти

пакет Димензии

9.21 х 9.17 х 3.86 инчи

Боја

Брусен никел

Заврши

Четкани

материјал

Четка со никел обложен премиум ABS, ПВЦ црево

Облик

Круг

Постапка за вградување

Монтиран на ид

Вклучени компоненти

Рачна туш кабина, фиксна туш кабина, 3-насочен пренасочувач, резервни гумени подлошки, тефлонска лента, црево за туширање, водич за инсталација

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X