Барај Барај Мапа

WOWOW Куки за четкички со четка од злато

долари13.99
Продадено:
36
Осврти:
0

Амазон САД

Контактирајте ја услугата за клиенти за да добиете бесплатна кука за пешкир: sales@wowowfaucet.com, бесплатен подарок и бесплатна испорака.

куки за бања со двојни пешкири ќе донираат за деловна бања, заштеда на соба, исто така натпревар за спални соби, кујна, купатило и просторија за перење, наметка, луксузни одморалишта и бањи.

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Кука за четкичка со златна кутија 4020301BGD детали

Конструиран од нерѓосувачки челик од највисокиот sus 304, обезбедувајќи издржливост и сигурност.

Деликатната златна завршена боја PVD циркониум не покажува никакви дамки и издржува секојдневно гребење, дневната нега е едноставна, лесно го одржува мазниот и совршен изглед. Современиот дизајн координира со повеќето украси во куќата и дава многу простор за виси нешта на влезната врата, перење, бања и спална соба.

Економични производи - пријатна цена за висококвалитетен предмет, совршен избор за тоалет.

Едноставен за инсталирање и вклучен хардвер

Ако сакате да купите од Амазон или да ги споредите цените, кликнете овде: Двоен облека на златни кука

спецификации

ККУ: 4020301BGD категории: , , Тагови: , ,

спецификација

Тежина

0.5 кг = 1.1023 lb = 17.6370 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X