Барај Барај Мапа

WOWOW бар со крпа за четки за четки

долари39.99
Продадено:
57
Осврти:
0

Самостоен држач за пешкири за монтирање на Wallидови 304 од не'рѓосувачки челик со премиум одделение: Харди материјал со голема можност за држење на телото може да ја толерира тежината на влажниот пешкир или бањарка стабилно, а не Едноставно да се спушти

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Никер-бар со единечни златни детали 4020201BGD: 1.95 фунти, 23 инчи, одлично се одликуваат во способност на лежиштата, доволно долго за многу висички на пешкири, што ве прави тоалетот поуреден и чист.

Четкана златна површина: подеднакво имаат исклучителен изглед и квалитет.

Совршен за употреба во спални соби, бања, кујна, перална, двор, луксузни одморалишта и бањи.

Користете составени едноставни монтирани сидра и образец за поставување за брза и без напорна инсталација.

Работиме директно со нашите фабрики за да ги задоволиме најголемите стандарди, а нашата ригорозна Одлично контролна постапка обезбедува совршен крај за сите ваши производи

спецификации

ККУ: 4020201BGD категории: , Тагови: , ,

спецификација

Тежина

1 кг = 2.2046 lb = 35.2740 мл

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X