Барај Барај Мапа

WOWOW Меси за замена на керамички месинг ладно за тапа за полнење на тенџере

долари11.99
Продадено:
2
Осврти:
0
 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

Замена на керамички кертриџ со месинг WOWOW тапа G1 / 2 ″ бакарен калем со Allen Key M201 поставен вентил за славина за ладна вода за тапа за полнење кујнски славини Wallиден кран

 • Замена на керамички кертриџ замена на ладно
 • WOWOW оригинални додатоци Месинг кертриџ за месинг
 • За тавче за полнење на тенџере
Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X