Барај Барај Мапа

WOWOW Црни 4 дупки Centreset Bridge Vintage фармски славини за кујнски мијалник со страничен распрскувач

долари159.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Амазон САД Амазон CA Амазон МХ Упатство за инсталација PDF

 • Кујна славина од две рачки】 Тапа за кујна со мост има дизајн со 2 рачки и доаѓа со црева за напојување (ладно и топло), што може да помогне прецизно да се контролира волуменот и температурата на водата Ротирачка славина од 360 ° со висок лак е исто така совршена за двоен мијалник.
 • Грижете се за вашето здравје】 Тешката славина за мост е изработена од врвен цврст месинг, не 'рѓа и не ерозија. Квалитетот на водата е загарантиран со уникатни техники за спречување на олово и лупење, што е корисно за здрав начин на живот.
 • Олеснување на вашиот живот】 Со едно притискање на копче, страничниот распрскувач од висок притисок може да попрска силен прилив на вода за да ги исчисти садовите и нечистотијата на аголот. Вклученото црево може да се извлече до 59 инчи, што е лесно да се исчисти секоја позиција околу мијалникот.
 • лесна инсталација】Антички месинг славина за кујна е прекрасен додаток на вашата кујна. Винтиџ кујнска славина доаѓа со целиот неопходен хардвер и упатства за корисникот, што ја олеснува инсталацијата за 30 минути.
 • Услуги на клиентитеKitchen 8 инчна мост кујна ужива 90-дневно ограничено враќање и 5-годишна гаранција. Ако имате какви било прашања во врска со славината за мост од месинг, слободно контактирајте не, со задоволство ќе понудиме решение

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

леле црни централни мостови со 4 дупки гроздобер славини за кујнски мијалник во фарма со страничен распрскувач

леле црни централни мостови со 4 дупки гроздобер славини за кујнски мијалник во фарма со страничен распрскувач

леле црни централни мостови со 4 дупки гроздобер славини за кујнски мијалник во фарма со страничен распрскувач леле црни централни мостови со 4 дупки гроздобер славини за кујнски мијалник во фарма со страничен распрскувач

леле црни централни мостови со 4 дупки гроздобер славини за кујнски мијалник во фарма со страничен распрскувач

 

спецификации

SKU: 23115A1B категории: ,

спецификација

Производител

Леле

точка Тежина

7.24 фунти

пакет Димензии

17.48 х 13.27 х 2.87 инчи

Боја

Црна

Заврши

Мат црна

материјал

Месинг

Постапка за вградување

Плажа планина

Број на дупки

4

Висина на плукање

6.3 инчи

Достигнување до излета

7 инчи

Поставување на рачката / рачката

Лево/Десно

Број на рачки

2

Рачка со материјал

месинг

Вклучени компоненти

Кујнска славина со страничен распрскувач, црева за вода, додатоци за монтирање

Опис на гаранцијата

5-годишна гаранција

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X