Барај Барај Мапа

WOWOW Најдобро Повлечете ја кујната тапа со магнет Хром

долари96.99
Продадено:
86
Осврти:
0

Доставете до

Надвор од акциите

WOWOW Најдобро Повлечете ја кујната тапа со магнет Хром

 

WOWOW Најдобро Повлечете ја кујната тапа со магнет Хром

WOWOW Најдобро Повлечете ја кујната тапа со магнет Хром

Кујна чешма единечна рачка 2311901C

Дали сте уморни од ограничениот опсег на вашата кујна тапа со единечна рачка? Не двоумете се и веднаш купете ја кујната тапа на WOWOW на единечна рачка. Со кујната тапа на единечна рачка на WOWOW можете лесно да го проширите опсегот и ќе можете да стигнете до кое било место во или околу вашиот мијалник за кујни. Особено кога вашата кујна е опремена со двојно кујнски мијалник, кујната тапа на WOWOW на кујната е многу корисна. Со 360 степени флексибилна глава за прскање, имате крајна флексибилност што ја сакате. Нема да остане место што не можете да ја достигнете со кујната тапа со единечна рачка на WOWOW.
Со своето магнетско докинг, можете лесно да го ставите кујнскиот распрскувач на моќниот магнет. На овој начин вашиот распрскувач за кујна секогаш ќе биде во функција и не се спушта со текот на времето, како и секоја друга кујна тапа. Кујната со славина на WOWOW на една кутија затоа никогаш нема да ве разочара. Оваа иновативна функционалност ќе ја избегне главата од спреј да не падне или да се ракува наоколу. Магнетната карактеристика на единечната рачка на кујната тапа на WOWOW е тестирана над 10,000 пати. Вградениот магнет беше во состојба да одолее на сите овие тестови, а сепак по 10,000 XNUMX пати успеа да ја поправи главата на прскањето добро и точно откако ја извади. Обезбедени сте со стабилен квалитет што добро ќе се одвива и на домашни и во трговски места.

Кујна чешма единечна рачка со различни функции

Кујната тапа единечна рачка на WOWOW покрај ви нуди различни функции. Со трите функции на вода можете да ја изберете специфичната функција на водата што најдобро ви служи во кујната задача што ја извршувате. Непречено можете да ја изберете функцијата што ви е потребна со копчето на главата за прскање на чешмата за кујната. Можете или да одберете режим на редовно струење да ги наполни садовите со вода, или режимот на прскање за да го исплакнете зеленчукот. Единствениот режим на аква-лопатка има силна сила да ги исплакнете вашите валкани садови и мијалник за кујна брзо и ефикасно.
За да се искористат сметките за вода, интегрираниот аератор за Neoperl ABS заштедува околу 50% вода. Едвај ќе забележите намален волумен на водата заради оваа иновативна карактеристика. Но, барем може да се уверите дека не трошите вода. Аераторот лесно може да се отстрани со паричка за да го исчисти овој дел од кујната тапа или да го замени. Единствената рачка на кујната тапа исто така ќе функционира добро без аераторот Neoperl ABS, така што доколку не сте сигурни да го користите, можете едноставно да ја отстраните од единечната рачка на вашата кујнска тапа.

Кујна со врвен квалитет со една рачка

Квалитетот што го добивате за вашите пари е импресивен. Повеќето клиенти не очекуваа квалитет поврзан со цената на оваа рачка на кујната тапа. Затоа, можеме навистина да кажеме без фалење дека нашата кујна чешма единечна рачка ви нуди најдобра вредност за пари што може да ги добиете на пазарот. Веднаш го забележувате квалитетот на оваа рачка од единечна кујна кога ја држите. Тежината на кујната тапа ја открива цврстиот метал од кој е изработен.
Телото на славината на кујната е изработено од легура на цинк за да се обезбеди долготрајност, заедно со јадрото на кујнскиот мијалник, изработено од месинг. Освен тоа, вентилот за тапа во кујната е изработен од не'рѓосувачки челик за да ви понуди кујнска алатка без капе и без олово. Цревото за извлекување е изработено од силен антиексплозивен материјал, а линиите за водоснабдување на tucai - со глобално осигурително покритие - се карактеризираат со површина од мрежа од не'рѓосувачки челик. Не за џабе WOWOW има многу глобални клиенти кои остануваат верни клиенти засекогаш, бидејќи ќе се вратат купувајќи кујнски славини на WOWOW со нивното следно реновирање на кујната.

Едноставна рачка за кујнски тапа што лесно се инсталира

Кога избирате единечна рачка за кујната за да ја комбинирате со вашата ново дизајнирана кујна, повеќето пати може да се инсталира за една минута од вашиот инсталатор на кујната без дополнителни трошоци. Меѓутоа, ако сакате да ја надградите вашата кујна со оваа кујнска тапа со единечна кујна, некои луѓе дозволуваат да се запре затоа што очекуваат дека треба да се повика скап водоводџија за да ја инсталирате оваа кујна чешма единечна рачка. Сепак, WOWOW го направи тоа лесно да ја инсталирате оваа кујна тапа единечна рачка со цел да можете сами да го направите тоа. Вие не би требало да ангажирате скап водоводџија и за само 30 минути може да ја замените старата кујна тапа со оваа сосема нова кујнска тапа единечна рачка на WOWOW.

Клиентите се изненадуваат поради леснотијата на инсталирање на оваа кујна чешма единечна рачка. WOWOW успеа да го инсталира тоа лесно, на начин што секој може да ја инсталира оваа кујна чешма единечна рачка за само 30 минути. Кујната тапа е направена на начин што значително се разликува од која било друга кујна тапа. Неизвесно е да се каже дека сите материјали за инсталирање се вклучени во оваа кујна тапа со единечна рачка.

Економична кујна тапа со една рачка

Единствената рачка на кујната тапа на WOWOW е опремена со опционален тапа естухон за инсталација од 1 или 3 дупки. На овој начин нема да останете никакви грди дупки во шанкот за кујна по инсталирањето. Сè ќе биде интегрално инсталирано за да ви даде оптимална естетика што ја заслужувате. За да ја инсталирате единечната рачка на кујната тапа, заедно со вашиот производ е вклучен комплет за инсталација, а со видеото за инсталација, инсталацијата ќе се изврши на трепкање на око.
Бидејќи единечната рачка на кујната на WOWOW ви нуди рентабилен квалитет и модерен изглед, ја пронајдовте единечната рачка на кујната тапа која ја баравте. Оваа кујна чешма единечна рачка дефинитивно е најдобрата вредност за парите што ќе ги најдете на пазарот. Со 5-годишен гарантен период и 90-дневна гаранција за враќање на парите, можете да купите единечна рачка на WOWOW на кујната без опасност. Па што чекаш?

Предностите на кујната тапа со една рачка накратко:

  • Дава ву-фактор во секоја кујна
  • Магнетна повлечете ја главата за прскање
  • Дофат до 360 степени
  • Со високи перформанси
  • Изработени од високо квалитетни цврсти метали
  • Лесно за чистење и лесен за одржување
  • 5-годишна гаранција

спецификација

Тежина

5.89 фунти

Производител

Леле

пакет Димензии

X x 21.7 11.2 2.8 инчи

Боја

Брусен никел

Заврши

Бранеа

материјал

нерѓосувачки челик

Извор на енергија

Хидрауличен погон

Постапка за вградување

Поставено на површината

Должина на цревото

1.5 метри

Достигнување до излета

7.8 инчи

Тип на испирање

Три режими: Режим на чистење / Режим на поток / Режим на прскање

Поставување на рачката / рачката

Веритички

Број на рачки

1

Рачка со материјал

Метал

користење

Комерцијален / станбен

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X