Барај Барај Мапа

WOWOW тапа за бања со вртено ласкаво црно

долари53.99
Продадено:
26
Осврти:
0

Амазон САД Амазон CA Амазон МХ

Висококвалитетен не'рѓосувачки челик, wowowfaucet мат Црна кујна единечна рачка со добар квалитет и заштедете пари, брза испорака, тригодишна гаранција!

Упатства за инсталација 2320200B

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

WOWOW тапа за бања со вртено ласкаво црно

WOWOW тапа за бања со вртено ласкаво црно

Во споредба со традиционалните славини за бања, славините за извлекување 2320201B имаат предност што можат да се повлечат, што генерално може да повлече 40-60 см, што ја зголемува површината на црвенило, како што се аглите што не може да се мијат со мијалник и може лесно се мие; Лесно е да се извлече и да се измие косата.

Опис на производот:

Универзална употреба: тапа за мијалник или слив, може да се примени за купатило и кујна, повисокиот лак заедно со вртење на 360 степени се погодни за двојни мијалници користејќи ги ако ги извршувате функциите за множење

Висок квалитет на современата деловна чешма: црн крај, карактеристичен и безвременски, може да издржи секојдневно гребење и 'рѓа, нерѓосувачки челик измаз и метално тело од цинк, цврсто и издржливо, совршено за дома, бања, кујна, хотел, ресторан, стан, изнајмување дома и итн ..

Компоненти за квалитет: цуно вода црево во американските конвенционални преку безбедносен текст, без капење вентили и внатрешна обвивка без олово за да се обезбеди здрав стандард на вода, целиот хардвер за инсталација е од не'рѓосувачки челик

спецификација

заврши

Мат црна

Производител

Леле

пакет Димензии

X x 12.17 8.54 2.95 инчи

Боја

Црна

материјал

нерѓосувачки челик

Облик

криви

Извор на енергија

Хидрауличен погон

Постапка за вградување

Поставено на површината

Кол

1

Достигнување до излета

6.3 инчи

Тип на испирање

Двојна

Поставување на рачката / рачката

Лево и десно

користење

Комерцијален / станбен

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X