Барај Барај Мапа

WOWOW 8 инчи Centerset Bridge Gold кујна славина од месинг со страничен распрскувач

долари179.99
Продадено:
2
Осврти:
0

Амазон САД Амазон CA Амазон МХ Упатство за инсталација PDF

 • Кујна славина од две рачки -Чешмата за кујна со мост има дизајн со 2 рачки и доаѓа со црева за напојување (ладно и топло), што може точно да ја контролира волуменот и температурата на водата. Висока лачна ротирачка чешма 360 ° е исто така совршена за двоен мијалник.
 • Цврста конструкција од месинг -Тешката славина за мостови е изработена од врвен цврст месинг и тежи 7.76 Ibs. Месинг чешма за мијалник во кујната со завршено злато завршено е 'рѓа, корозија, отпорна на протекување и обезбедува сигурност на водата и долг животен век.
 • Страничен распрскувач од месинг со црево за извлекување -Со едно притискање на копче, страничниот распрскувач од месинг под висок притисок може да испрска силен млаз вода за да ги исчисти садовите и нечистотијата во аголот. Вклученото црево може да се извлече до 59 инчи, што е лесно да се исчисти во која било положба околу мијалникот.
 • лесна инсталација - Античка чешма за кујна од месинг е прекрасен додаток на вашата кујна. Гроздобер тапа за кујна доаѓа со целиот потребен хардвер и кориснички инструкции, што ја олеснува инсталацијата со 30 минути.
 • Услуги на клиентите -8-инчен мост со четка од злато во кујна ужива 90-дневно ограничено враќање и 5-годишна гаранција. Ако имате какви било прашања во врска со чешмата од месинг мост, ве молиме слободно контактирајте со нас, би ни било мило да понудиме решение.

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

леле мост бранеа златна кујна чешма месинг со страничен распрскувач

леле мост бранеа златна кујна чешма месинг со страничен распрскувач

леле мост бранеа златна кујна чешма месинг со страничен распрскувач

леле мост бранеа златна кујна чешма месинг со страничен распрскувач

спецификации

ККУ: 23115A1G категории: , Тагови: ,

спецификација

Производител

Леле

точка Тежина

7.35 фунти

пакет Димензии

17.44 х 13.31 х 2.87 инчи

Боја

Четкан злато

стил

Стил А-со страничен распрскувач

Заврши

Четкани

Постапка за вградување

Центарсет

Број на рачки

2

Рачка со материјал

месинг

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X