Барај Барај Мапа

WOWOW 5 Поставување глава за туширање со рака, висок притисок 3.5 инчи лице мат црна туш глава со црево од 59 инчи

долари29.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Амазон САД

Современ дизајн】 Оваа рачна глава за туширање со идеална рамнотежа и тежина во раката, ергономски дизајн овозможува супериорна удобност и леснотија на користење. Уметно извајаниот спреј на површина открива едноставни, архитектонски форми кои ги надополнуваат современите и минималистичките бањи.

5 Функции за прскањеHead Главата за туширање има 5 опции за прскање, вклучувајќи дожд, пулсирачка масажа, спреј за напојување, дожд+масажа, дожд+спреј за напојување. 5 различни поставки создаваат ефект на зголемување на притисокот за крајно искуство со туширање дури и при низок притисок. Погоден е за деца за капење, миење миленичиња и чистење бар.

Лесно за чистење и млазници против затнувањеNo Распрскувачите за прскање ја покриваат целата површина на главата за туширање, 40 квалификувани гумени млазници за самочистење и 18 млазници ABS, овие млазници против затнување што чистат со триење за лесно чистење и спречување на таложење на вар.

Премиум материјалPremium Мат црно обложена премиум ABS туш, држач и 59 ″ ПВЦ црево за туширање, што го прави издржлив, отпорен на 'рѓа, отпорен на избледување, отпорен на отпечатоци од прсти и дамки од вода. Заграда со можност за вртење од 360 ° за прилагодување на аглите и насоките по потреба. Двојни цврсти навртки од црево од месинг за сигурна врска без протекување.

лесна инсталација】 Нема потреба да повикувате водоводџија, само една рака затегната врска за неколку минути, едноставно следете ги упатствата чекор по чекор. Работа со сите стандардни навојни цевки G1/2 ”. Забелешка: Нормално е да се слушне глас кога го тресете, бидејќи има коло во главата за туширање што помага да се произведе вода за масажа подобро.

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

леле со висок притисок рачна туш глава мат црна туш глава со црево

леле со висок притисок рачна туш глава мат црна туш глава со црево

леле со висок притисок рачна туш глава мат црна туш глава со црево

спецификации

Шифра: H5010B категории: ,

спецификација

Производител

Леле

точка Тежина

1.55 фунти

пакет Димензии

9.49 х 6.42 х 3.19 инчи

Боја

Мат црно

Облик

Круг

Постапка за вградување

Монтиран на ид

Кол

1

користење

Комерцијален / станбен

Батериите се потребни?

Не

Вклучени компоненти

Рачна глава за туширање x 1, држач x 1, резервни гумени подлошки x 2, тефлонска лента против истекување x 1, црево за туширање x 1, упатство за инсталација x 1

Опис на гаранцијата

Сосема нова ставка. Ограничена 1 година гаранција

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X