Барај Барај Мапа

WOWOW 48 Функции Двоен систем за глава за туширање со дожд со рачно црно

долари47.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Амазон САД

Единствен 3-насочен дизајн за пренасочување на вода -Пренасочувачот на вода во 3 насоки со навртка против брави за вртење ви овозможува лесно да се префрлите од туш во туш за раце или да ги користите двете глави за туширање истовремено. Исто така, се одликува со вградена држач за туш со прилагодливи вртења со 360 агли за надземна употреба и складирање.

Секоја туш кабина има 7 поставки - 4.5 инчни двојни глави за туширање Комбо, вклучена глава за туширање со рачна и дождовна глава за туширање. Секоја глава за туширање под висок притисок има 7 поставки, дожд, пулсирачка масажа, СПА масажа, спреј за напојување, дожд+СПА масажа, дожд+пулсирачка масажа и заштеда на вода. Можете да изберете од 48 целосни и комбинирани модели на проток на вода.

Лесно за чистење и млазници против затнување -Млазниците за прскање ја покриваат целата површина на главата за туширање, секој туш има 58 квалификувани флексибилни гумени млазници за самочистење и 14 ABS млазници, овие млазници за чистење со триење за триење за лесно чистење и спречување на таложење на вар.

Премиум материјал -Црно обложено премиум ABS туш, држач и 59 ″ ПВЦ црево за туширање, отпорност на висока температура, премиум дамки и отпорни на гребнатини. Двојни цврсти навртки од црево од месинг за сигурна врска без протекување.

лесна инсталација -Нема потреба да повикувате водоводџија, само три врски за рака за неколку минути, едноставно следете ги инструкциите чекор по чекор. Работа со сите стандардни навојни цевки G1/2 ”. забелешка: Нормално е да се слушне глас кога се тресе, бидејќи има коло во главата за туширање што помага да се произведе вода за масажа подобро.

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

wowow 48 функции двоен систем за дожд со глава за туширање со рачна црна боја

wowow 48 функции двоен систем за дожд со глава за туширање со рачна црна боја

wowow 48 функции двоен систем за дожд со глава за туширање со рачна црна боја

wowow 48 функции двоен систем за дожд со глава за туширање со рачна црна боја

wowow 48 функции двоен систем за дожд со глава за туширање со рачна црна боја

спецификации

Шифра: H5011B категории: ,

спецификација

Производител

Леле

точка Тежина

2.53 фунти

пакет Димензии

9.29 х 9.02 х 3.98 инчи

Боја

Мат црна

Заврши

Мат црна

материјал

Месинг

Облик

Тркалезна

Постапка за вградување

Ѕид

Кол

1

Вклучени компоненти

Рачна туш кабина, фиксна туш кабина, 3-насочен пренасочувач, резервни гумени подлошки, тефлонска лента, црево за туширање, водич за инсталација

Опис на гаранцијата

Сосема нова ставка. Ограничена 1 година гаранција

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X