Барај Барај Мапа

Бели лавици за пешкири Бања Sus 304 од не'рѓосувачки челик

долари89.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Дизајнот на полицата може да претставува удобност за живот од ден на ден. Докажано во бело

Доставете до

Надвор од акциите

Решетка за пешкири Изградено од врвот на опсегот SUS304 не'рѓосувачки челик, без 'рѓа, едноставно за перење, цврст и издржлив
3-слоеви мат-црна завршница, склопете се за да одолеете на секој ден од гребење, корозија и оцрнување
Прекрасен бел изглед и плоштад. дизајн манекен, елегантна и високо квалитетна колокација, неколку манекенки за декорација; додадете неверојатна нова боја во вашиот дом
25-инчен подолг дизајн со шипки за пешкири, дополнителна куќа за складирање и дополнителни паметни. Врвен за употреба во спални, лабави и плакари
Олицетворение организира алатки, 30-дневно враќање уверено;

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X