Барај Барај Мапа

Носач за тоалетна хартија Wallиден црно

долари19.99
Продадено:
2
Осврти:
0

Амазон САД Амазон CA Амазон МХ

Минималистичкиот дизајн на славините и додатоците на WOWOW ги надополнува и традиционалните и современите украси за бања.

Цврст дозер за тоалетна хартија со многу убав финиш.

Лесно се инсталира и се одржува многу добро. Ни ролната тоалетна хартија не лета кога ја користите.

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Црн држач за тоалетна хартија, фиксна кука
Погоден за хартиени топчиња со преостаната ширина од 110мм
Транспарентно сидро + ∅4 * 35мм завртка за самопреслушување + хексадецимален клуч

СПЕЦИФИКАЦИИ НА
-Стил: Држач за тоалетна хартија
-Материјал за тело: 304 не'рѓосувачки челик
-Заврши: Нафтена бронза
-Метод за инсталација: Монтиран на Wallид со завртки

Пакетот вклучува
-1 Hold држач за тоалетна хартија
-1 Accessories Додатоци за монтирање
-1 Guide Упатство за корисник

 

Конструиран од високо-премиум нерѓосувачки челик 304 го прави отпорен на 'рѓосување и тешка должност.
Деликатната МАТ ЦРНА завршница не прикажува никакви дамки и се спротивставува на дневните гребнатини, секојдневното одржување е едноставно, го одржува својот мазен и беспрекорен изглед лесно.
Единствена тркалезна форма додаваат посовремени елементи за украсот на вашата соба, рабовите на шамињата го штитат вашето тело од гребење.
Вклучете прстен за пешкир и држач за тоалетна хартија.
Прикриен држач за завртки, лесен за инсталирање и вклучен хардвер за монтирање.

спецификации

ККУ: 480103DB категории: , Тагови: , ,

спецификација

Тежина0.4 кг
димензии× × 14.5 14.5 8.5 см
Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X