Барај Барај Мапа

WOWOW Тапа за кујна со мијалник тип на пролет Хром

долари89.99
Продадено:
0
Осврти:
3

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Елегантна мода во кујната: Оваа новомоделна модна славина на пролетта е елегантна и супериорна во ефикасноста, со висок лак и се врти за 360 нивоа. Спреј распрскувачот со долготрајно црево може да претстави 20-инчен различен удар, носејќи поголеми и практични кујнски операции. Има фантастичен изглед и високо ефективни можности, и всушност одличен помошник за работа во кујната.

Главни карактеристики
 Измиени вентили за никел и керамички диск и силен развој на месинг
 Се справи со еден металик
 Еден повлечете распрскувач
 Карактеристика на водата: Комбинирајте врел и ладен

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X