Барај Барај Мапа

Единствена лента за пешкири 24-инчен SUS 304 Mountиден монтажен Wallид од црна боја

долари29.99
Продадено:
1
Осврти:
0

Амазон САД Амазон МХ

Лента за пешкири: погодна за употреба во простории за туширање во бања, употреба на крпи за бања
Спецификации: Централно растојание: 610мм, вкупна должина 660мм
24 ″ заглавување дупки
Нерѓосувачки челик SS304
Транспарентно сидро + ∅4 * 35мм завртка за самопреслушување + хексадецимален клуч

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Конструиран од нерѓосувачки челик од врвен степен Тип 304, издржлив и отпорен на 'рѓа, решетките за пешкири овозможуваат лесен пристап и прикажување крпи и крпи за перење за вашите покровители.
Деликатната завршница го штити од корозија и 'рѓа во влажното опкружување на кујната или бањата и ја подобрува издржливоста.
Единствена тркалезна форма дизајнирана со чисти линии и цврста конструкција, засемените рабови го штитат вашето тело од гребење, решетките за пешкири овозможуваат секојдневна ефикасност со стил.
Решетките за пешкири се погодно место за чување на вашите крпи што ги чуваат крпите суви и на дофат на раката. Може да го поставите на wallид во бањата, wallsидови од чаршав или дрвена врата.
Дојдете со сите потребни додатоци за монтирање, врвни нерѓосувачки завртки и сидра со врвен квалитет кои се со добар квалитет.

 

спецификации

ККУ: 480109DB-24 категории: ,

спецификација

Тежина0.62 кг
димензии× × 68 8 5.5 см
Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X