Барај Барај Мапа

Извлечете ја славината на кујната од силиконско црево

долари109.99
Продадено:
0
Осврти:
2
  • Конструкцијата од не'рѓосувачки челик со врвна класа гарантира без олово и безбедност, може да биде многу добра при антикорозија и 'рѓа, да се спротивстави на дневните гребнатини и оцрнувања.
  • Површината со завршна обработка на хром се спротивставува на отпечатоци од прсти и дамки од вода. Идеално за внатрешна кујна или кујна на отворено.
Отстрани

Солидна конструкција од месинг од врвна класа гарантира без олово и безбедност, може да биде многу добра при антикорозија и 'рѓа, да се спротивстави на секојдневните гребнатини и валкање.
Површината на хром се спротивставува на отпечатоците од прсти и на дамките од вода. Идеално за внатрешна кујна или кујна на отворено.

Флексибилно силиконско црево: Мека и без пукнатини. цврстата месинг цевка внатре може да биде целосно покриена, заштитена од истекување предизвикано од дневно триење. Висока лачен кујнски кран за мијалник со вртлив излив од 360 ° достигнува секој агол во вашиот мијалник.

Распрскувач со двојна функција: Оваа кујнска славина од една дупка опремува аератор на Neoperl. Вклучете меѓу спреј и поток со копчиња без напор, задоволувајќи ги вашите потреби за моќно отстранување храна и брзо полнење на тенџерето.
Хром солиден месинг ги спречува чешмите од оваа кујна со распрскувач од 'рѓа и корозија. Работи добро за надворешна кујна. Без олово.

Бесплатна инсталација и единечна лост: Контрола без напор на температурата и волуменот на проток. Рачката може да биде соодветна во која било насока според вашата потреба.

спецификации

ККУ: N / A категории: ,

спецификација

Боја

Портокалова, сина, бела, сива, црвена, жолта, Бордо

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X