Барај Барај Мапа

Извлечете ја гумената кујна славина од црно црно

долари109.99
Продадено:
1
Осврти:
3
Стабилна зграда од месинг
Кертриџ со керамички дискови
Операција за управување со близнаци
Извлечете излив со копче за притискање
Вклучено е разноврсно обезбедување траги
Во согласност со правилата за ефективност на опремата за CA
Лиценциран без UPC, cUPC и олово
Хром / четкан никел е завршен
  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката
Нашиот асортиман на кран за мијалник ви овозможува широк спектар на одлуки. Славината е произведена од здрав месинг и хромиран челик. Прекрасен хромиран крај на подот спречува 'рѓа и корозија. Прекумерниот проток на вртливиот лак 360 диплома за целосно влегување во мијалник и супериорно растојание, распрскувачот извлекува гарантира прекумерен стрес, а сепак штеди на вода.
Цврст месинг во добро омилен сребрено-хромиран крај кој е тврд и отпорен на гребење.
Прелиминарот на прскалката со прекумерен лак се врти 360 ° за едноставен влез и за едноставна употреба за 2 мијалници.
Керамички диск вентил нуди пристоен заптивка за ефикасност на капе.
Карактеристична млазница за две способности - Газирана циркулација или спреј со голема ефикасност.
Вклучен е целиот хардвер за монтирање и G3 / 8 ″ врел и ладно црево за вода.

спецификација

Боја

Црна, портокалова, сина, бела, сива, црвена, жолта, Бордо

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X