Барај Барај Мапа

Извлечен кујнски славина за четкање никел

долари89.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Оваа единица има рационализиран изглед и има прекумерен лак 360 ° вртлив излив на пазувите врз спектакуларното чувство. Бојата на четканиот никел целосно одговара на секоја модерна и конвенционална кујна

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Оваа славина со распрскувач што може да се отстрани, е обезбеден со режим на проток и прскање. Режим на струја со нежна излезна вода, може да се прилагоди за полнење на конзерви и саксии , дури и за миење раце. Линијата за повлекување има простор до 21 достигнување, што ви го носи во суштина најпогодниот јазик преку секој дневен јазик.

Режимот на прскање има силна вода што излегува, што може едноставно да ги уништи честичките на садовите. распрскувачот може автоматски да се повлече додека го активирате.

Дизајн на вртливата: Дизајнот на вртливата со близначки способности задоволува бројни желби во кулинарските активности.

Слободен договор со: Една зделка се снабдува со лесно управување со циркулацијата и температурата точно.

Силен месинг: Силното градење на месинг обезбедува долготрајно вредност.

 

спецификација

Тежина2 кг
Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X