Барај Барај Мапа

Современ мат црн пешкир со полица

долари99.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Доставете до

Надвор од акциите

【Премногу квалитетен ck Решетката за пешкири е изработена од врвен квалитетен хром челик Kind 304, правејќи одреден висок квалитет и долг животен век. Против 'рѓа и едноставен за чистење, здрав.
【Мет црн крај】 Прекрасна мат боја, црн изглед и квадратни дизајн модел, елегантен и високо квалитетен со бројни украсни типови, конструкција за да издржи корозија, гребнатини и оцрнувања.
Set Право поставено】 Монтирање на завртката поставено со хромирани челични завртки и сидра во пакетот. НЕ е потребен состанок, вклучен е пакетот {Хардвер}.
【Многу разумно】 Со шипка за пешкир, дополнителен простор за во шкаф. Сјајна за тоалетна бања Соба за спиење Бања Бања Соба Кујна базен

СПЕЦИФИКАЦИИ НА

-Челични материјали: SUS 304 не'рѓосувачки метал

-За крај: 3-слоја мат црна боја

-Техника за инсталации: монтирана на Wallид

-Димензии:

23.63 х 7.9 х 5.13 инчи (LxWxH)

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X