Барај Барај Мапа

Мат, црни куки со единечни крпи, бања

долари19.99
Продадено:
14
Осврти:
0

Амазон САД

Мат црна, стилска и извонредна мат постапка го прават држачот за куки за крпи да изгледа мода и да се чувствува удобно. НЕ избледува, не е отпорен на дамки ефикасно решава отпечатоци од прсти и акумулација на прашина и масло. ЕДИНСТВЕН чист со мека, влажна крпа нежно

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Wallидните мат црни куки со единечни крпи се совршена мешавина од модерни, елегантни и едноставни. Може да се користат за грб за завеси. Алсоворк добро во канцеларија за обесени палта, чанти, чадори, итн. Модерен изглед и функционален! Куката работи добро и со наметки и со крпи.

Целото тело е изработено од нерѓосувачки челик од типот 304 премиум одделение, со додадена содржина на хром / никел 18/10 за заштита од корозија и 'рѓа. 4 нерѓосувачки челик се додаваат 304 заштитни слоја за да се направи потрајен и поотроен

Црна единечна кука
Нерѓосувачки челик SS304
Транспарентно сидро + screw4 * 35мм завртка + хексадецимален клуч

 

 

 

спецификации

ККУ: 480106DB категории: , Тагови: , ,

спецификација

Тежина0.26 кг
димензии× × 9 7.5 5.5 см
Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X