Барај Барај Мапа

Мат црна бања за пешкири во бања 9 инчи

долари19.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Амазон САД

Деликатната завршница ја штити мат црната бања за пешкири од бања 9 инчи од корозија и 'рѓа во влажното опкружување на кујната или бањата и ја подобрува издржливоста.

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

МАТ ЦРНО ЗАВРШУВАЕ: Совршено мазна, висококвалитетна мат-црна завршница е изградена за да се спротивстави на секојдневните гребнатини, корозии и оцрнувања.

ПРЕМИУМСКИ МАТЕРИЈАЛ - Конструиран од нерѓосувачки челик со храна 18/8, кој спречува 'рѓа и корозија да стекнат основа во вашата бања за долготрајна издржливост, решетките за пешкири овозможуваат лесен пристап и прикажување крпи и алишта за вашите покровители. Плус, металната конструкција се грижи да добиете долгогодишна употреба од оваа шипка за пешкири. Решетките за пешкири се погодно место за чување на вашите крпи што ги чуваат крпите суви и на дофат на раката. Лентите за крпи кои се со различна должина за да се координираат со вашите потреби се доволно долги за да ви дадат обем на обесени крпи и измиена облека. Наменети со чисти линии и цврста конструкција, црните мат решетки за пешкири овозможуваат секојдневна ефикасност со стил. Уникатната форма на квадрат и скриената дупка за прицврстување додаваат посовремени елементи за декор на вашата соба, рабовите на шамињата го штитат вашето тело од гребење.

 

Пешкир: погоден за ормани за бања, маси за облекување, рачни крпи
Нерѓосувачки челик SS304
Транспарентно сидро + screw4 * 35мм завртка за прислушување + хексадецимален клуч

спецификации

ККУ: 480109DB-9 категории: , Тагови: , ,

спецификација

Тежина0.46 кг
димензии× × 30 8 5.5 см
Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X