Барај Барај Мапа

Допрете миксер за кујнски мијалник со избришан прскан никел

долари69.99
Продадено:
0
Осврти:
2

Оваа суптилна славина од кујна со флексибилна природа е всушност олицетворение на сигурноста. Тоа е многу карактеристичен манекен за славина од кујна и се смета за еден од неговите лични облици. Производот дополнително содржи распрскувач за повлекување. Исто така, може едноставно да се управува со движењето на водата преку керамичкиот кертриџ. оваа славина има целосен механизам за спречување на истекување и безбедност. Дополнетата кујна дополнително има едноставна поставеност и може да биде многу цврста.

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Овозможувајќи висок квалитет и величественост, оваа славина за мијалник со една рачка носи сјаен континуитет во дизајнот на кујната. Зделката со контурна лост нуди едноставно управување со температурата на водата и стресот, додека спрејот за извлекување што одговара на бојата обезбедува флексибилност за широк спектар на задачи за чистење. На контакт на копче, прскалката преминува од газиран проток во силен спреј.

Прскање со прскање со две функции ви овозможува да се менувате од газов поток во прскање.
Керамичките дискови вентили ги надминуваат деловните долготрајности, гарантирајќи силна ефикасност за сите времиња.
тивко плетено црево и вртливиот топчест спој го прават прскањето за прскање поедноставно и дополнително пријатно за да се искористи.
опции за прскање под, лесен за чистење, подот што издржува на минерали.
Самостојно справување со лост е едноставна за употреба и го прави прилагодувањето на температурата на водата едноставно.
Потсетувањето на температурата дозволува славината да се вклучува и исклучува на поставената температура во текот на претходната употреба.

 

 

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X