Барај Барај Мапа

WOWOW Палуба плоча за кујнски славина Хром 10 инчи

долари19.99
Продадено:
0
Осврти:
0
  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Боја: Хром
карактеристики:
Издржлив нерѓосувачки челик
Chrome
Ги покрива неискористените надворешни дупки на мијалникот во кујната - Овозможува кујна од една дупка да се инсталира на кујнски мијалник со 3 дупки - Компатибилен со повеќето кран со една дупка - Водовод во САД со стандардна големина

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X