Барај Барај Мапа

Платна плоча за чешма за кујната измиен никел

долари19.99
Продадено:
0
Осврти:
0
  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Издржлив нерѓосувачки челик
Хром круг стил
Покрива неискористени надворешни дупки на кујнскиот мијалник
Овозможува монтажна кујна од една дупка да се инсталира на кујнски мијалник со 3 дупки

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X