Барај Барај Мапа

Прстени за пешкири за бања Исчистен никел

долари36.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Амазон МХ

Прстените за пешкири во просториите за одмор се создадени од цврста легура на цинк и се завршени со рака, за да се осигурате дека имате единствен изглед меѓу сите видови и {хардверски) единици. Поддржано со гаранција од 1 година. Прстените за пешкири во просториите за одмор се совршени за редизајн на секоја суета на просторијата за одмор, wallид или капење.

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Асортиманот WOWOW има модерен, чист модел кој носи комплетен изглед во вашата просторија за одмор. Овој современ прстен за пешкир е конструиран со цинк и е достапен во четкан никел. Опциите отелотворуваат здрав дизајн и скриени завртки за јасен изглед. Спарете се со различни предмети од асортиманот WOWOW за координиран модел. Овој производ доаѓа со ограничена гаранција од 1 година, што штити во спротивност со дефекти во набавките и изработката.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X