Барај Барај Мапа

Решетки за пешкири за бања Четкан никел од не'рѓосувачки челик

долари89.99
Продадено:
0
Осврти:
0

решетката за пешкири со шипка е произведена од WOWOW силен челик од никел 304, НЕ-пластика, гарантирајќи цврстина и долговечност. Можеби може да се премести 48 часа спреј за сол, да ги погледнеме, да ги постигне барањата за извоз.

Доставете до

Надвор од акциите

ГОЛЕМА СКЛАДИРАЕ: Долга полица за простории за одмор од 25 инчи со лавици за крпи, доволен простор за плакарот на вашите крпи, облека и слично.
РУСТРОПРОУФ: Конструиран од четкасти никели со нијанса на премиум одделение Kind 304, брани кон корозија и 'рѓа и сака тривијално одржување. Соодветно за влажна атмосфера која личи на просторија за одмор и кујна.
УБАВО ЗАВРШУВАЕ: Четкан завршен челик од никел, конструкција за да издржи секој ден гребнатини, корозии и оцрнувања.
Лесна инсталација: Хардверскиот пакет и упатствата се вклучени во пакетот. Завртките се конструирани од челик со никел SUS 304 Четкан и отпорен на 'рѓа СЛИЧНА ПОВРШИНА - Сите завртки вклучуваат украсни капачиња. Завртките се невидливи по поставувањето - зачудувачки и шик изглед.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X