Барај Барај Мапа

Барови за пешкири за капење црни 12 инчи

долари25.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Амазон САД

Деликатната завршница го штити од корозија и 'рѓа во влажното опкружување на кујната или бањата и ја подобрува издржливоста. Шипки за пешкири за капење, црни 12 инчи, не прикажуваат дамки и не се спротивставуваат на гребење, го одржуваат својот мазен и беспрекорен изглед лесно преку секојдневна употреба.

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Оваа висококвалитетна лента за пешкир за додатоци за опрема за бања е изработена од нерѓосувачки челик SUS 304 и е цврста. Сите додатоци се тестираат со статичко оптоварување од 30 фунти. Погоден за влажна средина како бањи и кујни. Оваа решетка за пешкири не само што може да се користи во бањи, кујни и простории за перење, туку исто така можете да ја инсталирате на која било страна од плакарот, што е погодно за поставување на користени рачни крпи или крпи за садови кога ќе ги користите следниот пат кога ќе ги најдете веднаш

Лента за пешкири: погоден за кабинети за бања, туш кабини, крпи

спецификации: Централно растојание: 305мм, вкупна должина 355мм, заглавување од 12 304 дупки, нерѓосувачки челик SS4, проpирно сидро + ∅35 * XNUMXмм завртка за самопреслушување + хексадецимален клуч

 

спецификации

ККУ: 480109DB-12 категории: , Тагови: ,

спецификација

Тежина0.5 кг
димензии× × 37.5 8 5.5 см
Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X