Барај Барај Мапа

Линии за водоснабдување на 24 инчи за црево за мијалник во купатило, приклучок за тапа плетенка од најлон од чешма црево readенски навој за компресија

долари12.99
Продадено:
0
Осврти:
0

Амазон САД Амазон МХ

 • Стандардна големина на САД - G1/2, 9/16, 24 ”во должина, 0.43 ″ во дијаметар на конекторот, добро и цврсто пакување за да се обезбеди квалитет.
 • Сигурен квалитет - ЕПДМ внатрешна цевка и плетена најлонска надворешна цевка. Цврст месинг конектор, се користи и за топла и за ладна вода, погоден за бања и тоалет.
 • Сигурност -Црева за водоснабдување на Тукаи со глобално осигурување од милион долари, без олово (со помалку од 0.25% оловна содржина), cUPC од IMPAO, NSF 61 (Здравствени ефекти на вода за пиење).
 • Лесен за инсталирање - /енски конец за компресија од 9/16 инчи x женски конектор G1/2, лесен за инсталирање со рака или клуч за неколку минути.
 • Гаранција, услуги на клиенти -Се нуди 2-годишна гаранција и навремена поддршка за клиентите. Таа е покриена со ограничен поврат од 90 дена. Ве молиме контактирајте не преку вашата нарачка, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.
 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

Сигурно квалитетно плетено најлонско црево за снабдување

 • Плетен најлон надворешна површина, PX внатрешно црево, месинг двоглава навртка, цврст месинг конектор.
 • Плетената цевка дизајнирана спречува свиткување и кршење.
 • Месинг орев ја спречува корозијата и 'рѓата што тужат за доживотна употреба.
 • Издржливата конструкција обезбедува години сигурни перформанси.

 

 

инсталација

Лесна инсталација: цврст месинг конектор, лесен за инсталирање со рака или клуч во минута.

 

 

 

 

 

 

 

материјал

Плетен најлон надворешна површина, PX внатрешно црево, месинг двоглава навртка, цврст месинг конектор. Месингните навртки спречуваат корозија и 'рѓа и лесно се чистат и одржуваат.

 

 

 

 

 

 

големина

G1/2, 9/16, 24-инчен во должина, 0.43-инчен дијаметар на конекторот.

 

 

 

 

 

 

 

спецификации

категории: ,

спецификација

Производител

Леле

точка Тежина

5.6 унци

пакет Димензии

11.3 х 7.72 х 1.38 инчи

големина

24 инчи

Боја

X1002-600

материјал

Најлон

Облик

Прав

Опис на гаранцијата

2-годишна ограничена гаранција

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X